مشکلات ورزش ووشوی استان سمنان رفع می شود

انتشار: پنج شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۵ / ساعت ۱۰:۰۲:۲۸ |
کد خبر: 29750 |
بدون دیدگاه

استاندار سمنان ضمن تقدیر از افتخار آفرینی تیم ووشوی دامغان در راه یابی به جمع چهارتیم برتر کشور، گفت: مشکلات ورزش ووشوی استان مورد بررسی قرار گرفته و رفع خواهد شد. به گزارش دامغان نیوز به نقل از مهر، محمد رضا خباز در دیدار صبح پنج شنبه خود با اعضای تیم ووشوی دامغان به میزبانی دفتر […]

استاندار سمنان ضمن تقدیر از افتخار آفرینی تیم ووشوی دامغان در راه یابی به جمع چهارتیم برتر کشور، گفت: مشکلات ورزش ووشوی استان مورد بررسی قرار گرفته و رفع خواهد شد.

به گزارش دامغان نیوز به نقل از مهر، محمد رضا خباز در دیدار صبح پنج شنبه خود با اعضای تیم ووشوی دامغان به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه در راه رفع مشکلات این ورزش مدال آور قول مساعد می دهیم، ابراز داشت: ورزش در دین مبین اسلام یک ارزش است لذا باید همه مسئولان در راه رفع مشکلات و معضلات ورزش استان کوشا باشند.

وی افزود: رفع مشکلات بخش ورزش، از دغدغه ورزشکاران می کاهد و این قشر می تواند با فراغ بال بهتر به فعالیت های ورزش قهرمانی و پهلوانی خود بپردازد.

استاندار سمنان همچنین درباره اهمیت ورزش، گفت: روزی صرفا خوراک و رزق شکم نیست، بلکه داشتن مدیران با انگیزه، جوانان غیرتمند و افتخار آفرینی در شرایط سخت نیز روزی محسوب می شود.

خباز با یادآوری اینکه خداوند می فرماید، اگر برای رضایت خدا تلاش کنید ما راه‌های موفقیت را به شما نشان خواهیم داد، افزود: موفقیت ورزشکاران دامغانی نشان از یاری خداوند دارد همچنین باید گفت در اسلام ورزش یک ارزش است و از آنجا که خوشحال کردن مردم بواسطه کسب موفقیت‌ها یک عبادت است باید به قصد قربت انجام شود.

فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان نیز در این دیدار با اشاره به اختصاص ۱۰ میلیون تومان پاداش به تیم ووشوی دامغان، افزود: این رقم به منظور حمایت از این تیم برای اعزام به مسابقات ارمنستان پرداخت می شود.

در این دیدار حسین تقی پور قهرمان مسابقات وشوی ایران و از مربیان نامدار کشور، مدال قهرمانی خود را به استاندار سمنان تقدیم کرد و دکتر خباز نیز با قبول این هدیه ارزشمند و به تبعیت از رهبر معظم انقلاب آن را دوباره به این جوان نام آور پیشکش کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین خبر ها
دامغان استور
تبلیغات سایت خبری دامغان نیوز
http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg
آمار سایت