زندگی آیت‌الله هاشمی اقیانوسی از تلاش‌های صادقانه در راه اعتلای ایران اسلامی بود

انتشار: دوشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۵ / ساعت ۱۹:۲۸:۰۶ |
کد خبر: 29738 |
بدون دیدگاه

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: زندگی آیت‌الله هاشمی اقیانوسی از تلاش‌های صادقانه در راه اعتلای ایران اسلامی بود. به گزارش دامغان نیوز به نقل از تسنیم ، ابوالفضل حسن بیکی در پیامی با یادآوری بیانات ماندگار امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب […]

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: زندگی آیت‌الله هاشمی اقیانوسی از تلاش‌های صادقانه در راه اعتلای ایران اسلامی بود.

به گزارش دامغان نیوز به نقل از تسنیم ، ابوالفضل حسن بیکی در پیامی با یادآوری بیانات ماندگار امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب در باب شخصیت و جایگاه آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی آورده است: ارتحال ناگهانی، تاثر برانگیز و ضایعه فقدان سردار سازندگی، فرمانده مقتدر و تئوریسین هشت سال دفاع مقدس، عالم فاضل و وارسته، یار دیرین امام و انقلاب، همراه، همسنگر و همرزم رهبر معظم انقلاب، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به محضر حضرت امام خامنه‌ای و شما عاشقان انقلاب و ولایت تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: باشد که به پاس معرفت و شخصیت کم نظیر، پشتوانه گنجینه بیش از ۶۰ سال مبارزات انقلابی در مسیر تحکیم و تحقق اهداف مقدس ایران اسلامی و اقیانوس خدمات و تلاش‌های صادقانه، روح پاکش با صاحب این روز حضرت معصومه (س)همنشین و در جوار رحمت و رضوان الهی آرام گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین خبر ها
دامغان استور
تبلیغات سایت خبری دامغان نیوز
http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg
آمار سایت