۴ پروژه ورزشی تا پایان سال جاری در استان سمنان تکمیل می شود

انتشار: شنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۵ / ساعت ۲۰:۱۴:۴۹ |
کد خبر: 29720 |
بدون دیدگاه

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه چهار پروژه ورزشی تا پایان سال جاری در استان تکمیل می شود، گفت: ۵۰ پروژه ورزشی در دست ساخت داریم. به گزارش دامغان نیوز به نقل از مهر، فرزاد فتاحی ظهر شنبه در آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی ملی و بین المللی شهرستان دامغان به میزبانی […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه چهار پروژه ورزشی تا پایان سال جاری در استان تکمیل می شود، گفت: ۵۰ پروژه ورزشی در دست ساخت داریم.

به گزارش دامغان نیوز به نقل از مهر، فرزاد فتاحی ظهر شنبه در آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی ملی و بین المللی شهرستان دامغان به میزبانی تالار همایش های منوچهری این شهرستان با بیان اینکه ۵۰ پروژه ورزشی در سطح استان سمنان در دست ساخت است، ابراز داشت: در راستای تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها ۲۹۲ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی و ملی هزینه خواهد شد.

وی با بیان اینکه تا پایان سال جاری چهار پروژه ورزشی در استان سمنان تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید، افزود: اعتبارات اختصاص یافته برای اجرای پنجاه پروژه های در دست ساخت ۴۲ میلیارد ریال اعتبارات استانی، ۳۰ میلیارد ریال ملی و ۲۲۰ میلیارد ریال دیگر از محل اعتبارات شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان تامین می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه ۸۱۵ میلیون تومان اعتبارات سال ۹۵ این اداره کل است، ابراز داشت: از این میزان اعتبار ۳۱۵ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی اختصاص یافته است.

فتاحی با بیان اینکه ۳۳هزار ورزشکار بیمه شده در استان سمنان داریم، تصریح کرد: این افراد در ۴۵ رشته ورزشی فعالیت دارند و در سال جاری موفق شدند با حضور در مسابقات ورزشی ۳۱۲ عنوان مقام کسب کنند.

وی با اشاره به میزبانی ۶۲دوره مسابقات ورزشی در استان سمنان، افزود: همه سعی و تلاش ما بر این اساس پایه ریزی شده که سطح ورزش استان را ارتقا دهیم تا ورزشکاران بتوانند با حضور در مسابقات کشوری حائز مقام و رتبه بیشتری در تمامی بخش های ورزشی شوند و برای مردم استان افتخار آفرینی کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در خاتمه تاکید کرد: تجلیل از ورزشکاران، آنها را به سوی کسب افتخار آفرینی تشویق می کند.

در این آیین از ۲۲ ورزشکار دارای مقام جهانی، آسیایی، عضو و مربی تیم ملی با تقدیم لوح و اهدا جوایز تجلیل شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین خبر ها
دامغان استور
تبلیغات سایت خبری دامغان نیوز
http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg
آمار سایت