رد پای معاون فرهنگی دانشگاه دامغان در ابتذال روز دانشجو

انتشار: پنج شنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۵ / ساعت ۰۲:۰۰:۲۶ |
کد خبر: 29496 |
یک دیدگاه

به گزارش دامغان نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو مراسم روز دانشجو در دانشگاه دامغان با حواشی زیادی رو به رو بود، که متاسفانه برخی از مسئولین این  دانشگاه به خصوص معاونت فرهنگی آن، از برخی از این اتفاقات در برنامه حمایت کرد و متاسفانه این حمایت باعث ایجاد تنش های فراوان برای این دانشگاه […]

به گزارش دامغان نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو مراسم روز دانشجو در دانشگاه دامغان با حواشی زیادی رو به رو بود، که متاسفانه برخی از مسئولین این  دانشگاه به خصوص معاونت فرهنگی آن، از برخی از این اتفاقات در برنامه حمایت کرد و متاسفانه این حمایت باعث ایجاد تنش های فراوان برای این دانشگاه شد. با وجود آنکه برنامه نسبتا مناسبی برای این مراسم پیش بینی شده بود. بعد از اجرای جنگ شادی،هیئت رئیسه دانشگاه برای پرسش و پاسخ به روی سن رفته و بعد از پاسخ به سوالات دانشجویان سالن مراسم را ترک می کنند.

در ادامه مجری برنامه با دعوت از چند تن از دانشجویان حاضر در این مراسم، مسابقه کشیدن نقاشی و چند مسابقه دیگر را بر روی سن برگزار کرد.

در ادامه یکی از دانشجویان از مجری برنامه خواست که ترانه ای را برای دانشجویان بخواند. مجری برنامه مخالفتی نکرد. این دانشجو با گستاخی تمام شعر انقلابی((ای لشکر صاحب زمان)) را با لحنی تمسخر آمیز اجرا کرد که دست مایه تمسخر و کف زدن برخی از افراد در سالن نیز شد و دانشجویان نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و خواستار اتمام این اجرا شدند.

این دانشجو مجددا برای اجرای بعدی اصرار داشت و معاونت فرهنگی دانشگاه دامغان، وقت مجدد به این دانشجو داد. این اجرا در حالی رخ داد که حراست دانشگاه با اجرای این دانشجو مخالفت داشت ولی معاونت فرهنگی دانشگاه با علم به اینکه این دانشجو یکی از اشعار حماسی را مورد تمسخر قرار داده بود، به خواسته وی مخالفتی نکرد.

این فرد با  اجرایی زننده خود که یکی از ترانه های غربی( تو با این همه ناز و ادات چرا نمی رقصی….. ) باعث ایجاد نارضایتی در بین دانشجویان شد و این موضوع حواشی زیادی را نیز به همراه داشت.

 

به راستی میان برگزاری مراسم روز دانشجو و اهانت به مبانی انقلاب چه نسبتی وجود دارد؟؟؟؟!!!!

یک دیدگاه

  1. -2 Vote -1 Vote +1ناشناس
    گفت:

    مبتذل تر تر این معاون در دانشگاه دامغان فقط خودشه!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین خبر ها
دامغان استور
تبلیغات سایت خبری دامغان نیوز
http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg
آمار سایت