انتخاب رییس شورای شهر دامغان در انتظار تایید وزارت کشور

انتشار: چهارشنبه, ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ / ساعت ۱۳:۰۴:۰۱ |
کد خبر: 28872 |
بدون دیدگاه

انتخاب ریاست شورای شهر دامغان بالاخره عصر دیروز  در محل فرمانداری دامغان و با حضور فرماندار  و تمامی اعضای شورای شهر برگزار شد . در مرحله اول آقایان شاهچراغی و زارع زاده کاندیدای ریاست شورا شدن و پس از برگزاری انتخابات از مجموع ۹ رای  آقای شاهچراغی ۴ رای ، آقای زارع زاده ۴ رای […]

انتخاب ریاست شورای شهر دامغان بالاخره عصر دیروز  در محل فرمانداری دامغان و با حضور فرماندار  و تمامی اعضای شورای شهر برگزار شد .

در مرحله اول آقایان شاهچراغی و زارع زاده کاندیدای ریاست شورا شدن و پس از برگزاری انتخابات از مجموع ۹ رای  آقای شاهچراغی ۴ رای ، آقای زارع زاده ۴ رای و یک رای سفید انتخابات را به دور دوم کشاند .

در مرحله دوم انتخابات آقایان اقبالیه و زارع زاده کاندیدای ریاست شدند که از مجموع ۹ رای آقای اقبالیه ۴ رای  ، آقای زارع زاده ۳ رای ، ۱ رای سفید و ۱ رای باطله نتیجه شمارش آرا بود .

بعد از پایان رای گیری برخی از اعضا درخواست استعلام از وزارت کشور را در مورد تایید انتخابات با توجه به قانون نصف بعلاوه یک را داشتند که نفر پیروز باید نصف بعلاوه یک از تمامی ارای ماخوذه را داشته باشد یا از مجموع آرای صحیح که قرار بر استعلام از وزارت کشور و اعلام نهایی در روزهای آتی شد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین خبر ها
دامغان استور
تبلیغات سایت خبری دامغان نیوز
http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg
آمار سایت