گزارشی از دستاورد های سفر ریاست جمهور به استان ممتاز سمنان / استان سمنان در مسیر توسعه شتابان

انتشار: پنج شنبه, ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ / ساعت ۰۰:۱۴:۵۵ |
کد خبر: 28081 |
یک دیدگاه

به گزارش دامغان نیوز، چندین پروژه مهم عمرانی،صنعتی وخدماتی استان سمنان شامگاه سه شنبه با حضور رئیس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس در سمنان بهره برداری شده یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد. این پروژه ها مربوط به وزارتخانه های صنعت،معدن و تجارت ، ورزش و جونان، نیرو، بهداشت، درمان وآموزش پزشکی،راه و شهرسازی […]

به گزارش دامغان نیوز، چندین پروژه مهم عمرانی،صنعتی وخدماتی استان سمنان شامگاه سه شنبه با حضور رئیس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس در سمنان بهره برداری شده یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد.
این پروژه ها مربوط به وزارتخانه های صنعت،معدن و تجارت ، ورزش و جونان، نیرو، بهداشت، درمان وآموزش پزشکی،راه و شهرسازی و ارتباطات و فناوری اطلاعات است که در حاشیه نشست توسعه ظرفیت های سرمایه گذاری استان سمنان در سالن شهید مطهری اداره کل آموزش و پرورش این استان باحضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به بهره برداری رسید یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد.
افتتاح واحد تولید ورق گالوانیزه و رنگی در شهرستان سمنان، افتتاح شرکت پالایش نفت و گاز پیروزی در شهرستان شاهرود، افتتاح شرکت مس عباس آباد در شهرستان میامی و افتتاح کارخانه تولید نمک خوراکی در شهرستان گرمسار طرح های افتتاحی در حوزه وزارت صنعت، معدن وتجارت در استان سمنان بودند.
آغاز عملیات اجرایی توسعه شرکت مس کابات عباس آباد در شهرستان میامی، آغاز عملیات اجرایی کارخانه بسته بندی مواد غذایی سمنان و کارخانه تولید مینی بوس و احداث منطقه ویژه اقتصادی سمنان نیز از جمله طرح هایی بودند که امروز در سمنان عملیات اجرایی آن ها در حوزه وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز شد.
افتتاح استادیوم ۱۵هزار نفری ولایت شهرستان سمنان در حوزه وزارت ورزش و جوانان نیز امروز به طور همزمان با حضور رئیس جمهوری انجام شد.
افتتاح طرح پست ۲۳۰٫۶۳ کیلوولت شهید بسطامی شاهرود، آغاز آبگیری سد مجن،افتتاح تاسیسات وابسته شاهرود و افتتاح شبکه آبیاری و زه کشی دامغان نیز از طرح های زیربط در حوزه وزارت نیرو بودند که به صورت ویدئو کنفرانس توسط دکتر روحانی افتتاح شدند.هم چنین در این حوزه عملیات اجرایی طرح احداث نیروگاه ۱۰مگابایتی خورشیدی دامغان آغاز شد.
افتتاح بیمارستان آموزشی، پژوهشی و درمانی ۲۲۰ تختخوابی بهار شاهرود در حوزه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و افتتاح طرح ساماندهی ورودی میدان غربی سرخه،افتتاح اصلاح و بهسازی محور گرمسار – چنداب، افتتاح ۲۴۷واحد مسکن مهر و مجتمع خدماتی و رفاهی بین راهی میامی در حوزه وزارت راه و شهرسازی نیز از دیگر طرح های افتتاحی بودند.
آغاز عملیات اجرایی طرح احداث باند دوم محور دامغان – معلمان و باند دوم محورسرخه – سمنان نیز در حوزه وزارت راه و شهرسازی امروز با حضور رئیس جمهوری آغاز شد

یک دیدگاه

  1. +4 Vote -1 Vote +1ربیع زاده
    گفت:

    بیشتر طرح های افتتاحی از سمنان و شاهروده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین خبر ها
دامغان استور
تبلیغات سایت خبری دامغان نیوز
http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg
آمار سایت