جمعه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۳

وکیلی استاندار سمنان شد+ سوابق

«محمد وکیلی» با تصویب هیئت دولت به عنوان استاندار جدید سمنان معرفی شد.

به گزارش دامغان نیوز، هیئت دولت در جلسه عصر امروز خود، استاندار جدید سمنان را معرفی کرد.وکیلی مورد اتفاق بیشتر نمایندگان استان سمنان است و امروز به طور رسمی به عنوان استاندار جدید سمنان منصوب شد.

در چند هفته گذشته گمانه‏ زنی‏های مختلفی درباره استاندار دولت تدبیر و امید در استان سمنان شده بود. در این میان، سرانجام پس از چند هفته انتظار، استان سمنان نیز استاندار خود در دولت تدبیر و امید را شناخت.

محمد وکیلی به عنوان استاندار دولت یازدهم در استان سمنان معرفی شد؛ وی متولد تهران و دانش‏ آموخته کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه‏ ریزی از دانشگاه شیراز است.

وکیلی پیش از این عناوین فرماندار تهران، شیراز،اراک، خرم آباد، بروجرد و ملایر و شهردار سه شهر مشهد، شیراز و قم را در کارنامه خود دارد.

وکیلی که چندی پیش نامش در میان گزینه‏ های احتمالی استانداری قم نیز دیده می‏شد، مسئولیت‏های دیگری چون معاونت وزیر کار، مسئول امور اقتصادی و هماهنگی استانداری خراسان، عضو ستاد مشترک اقتصادی خراسان و لبنان، مسئول تاسیس بازارچه‏ های مرزی استان خراسان و تدریس در دانشگاه‏های علمی کاربردی قم، پیام نور، آزاد اسلامی و پردیس قم از جمله مسئولیت‏های دیگری است که وی در طول دوران خدمت خود تجربه کرده است.

مخاطبین محترم؛
۱) دامغان نیوز ، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

موضوع : اخبار اجتماعي دامغان, اخبار روزانه دامغان, اخبار سياسي دامغان

مطالب پیشنهادی :

هنوز نظری نوشته نشده است.

پاسخ