مدیریت آموزش و پرورش دامغان در اسکان مسافران نوروزی رتبه برتر را کسب کرد

انتشار: پنج شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ / ساعت ۱۲:۱۴:۳۲ |
کد خبر: 11083 |
یک دیدگاه

فرماندار شهرستان دامغان گفت: مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان طی سال گذشته موفق شد رتبه برتر در اسکان مسافران نورورزی را کسب کند. به گزارش دامغان نیوز مرتضی علی آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان اینکه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دامغان در نوروز 91 جهت اسکان مسافران نوروزی رتبه برتر را […]

فرماندار شهرستان دامغان گفت: مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان طی سال گذشته موفق شد رتبه برتر در اسکان مسافران نورورزی را کسب کند.

به گزارش دامغان نیوز مرتضی علی آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان اینکه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دامغان در نوروز 91 جهت اسکان مسافران نوروزی رتبه برتر را کسب کرد اظهار داشت: این امر در راستای انجام ارزیابی هایی که از دستگاههای اجرایی این شهرستان در اسفند ماه سال گذشته و فروردین ماه امسال انجام شد به دست آمد.

وی، ارائه خدمات شایسته و در خور شان مسافران نوروزی و زائران بارگاه ملکوتی ثامن الائمه (ع) را از مهمترین ملاک های این ارزیابی ذکر کرد و اظهار داشت:  مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دامغان توانست رتبه برتر را در این زمینه به دست آورد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دامغان خاطر نشان ساخت: آموزش و پرورش در کنار فعالیت های علمی و آموزشی توانست در بحث خدمات رسانی نیز خوب بدرخشد و کارنامه مثبتی از خود به یادگار بگذارد.

علی آبادی تصریح کرد: آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد تاثیر گذار و فرهنگی می تواند گام های بهتری بردارد و بهتر از گذشته در جامعه بدرخشد.

وی یادآور شد: شورای آموزش و پرورش شهرستان دامغان در رفع کمبودهای آموزشی و پرورشی کمک فراوانی می کند تا این نهاد فرهنگی مشکلی در رسیدن به اهداف خود که مهمترین آن تربیت نسل جوان به عنوان آینده سازان جامعه است نقش خوبی ایفا کند.

فرماندار شهرستان دامغان ضمن تاکید بر اینکه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دامغان یک از دستگاه موفق و برتر در بین دیگر ادارات استانی است اضافه کرد: این موفقیت با همراهی و همکاری همه فرهنگیان دلسوز و زحمتکش میسر بوده است.

علی آبادی با اشاره به حضور دانش آموزان ممتاز و نخبه فراوان در شهرستان دامغان گفت: این دانش آموزان با حضور در المپیاد های علمی، فرهنگی، ورزشی و آموزشی موفق شدند رتبه های خوبی را برای شهرستان به ارمغان بیاورند و افتخار عظیم برای این شهرستان به ویژه فرهنگیان باشند.

وی از تلاش و جدیت دانش آموزان دامغانی در کنکور امسال و کسب رتبه های زیر یک هزار را از دیگر موفقیت های آموزش و پرورش و فرهنگیان دامغان برشمرد که با تلاش و جدیت دانش آموزان و فرهنگیان به دست آمد.

به گزارش دامغان نیوز ، شهرستان دامغان دارای 100 آموزشگاه تحصیلی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان بوده که حدود 14 هزار دانش آموز پسر و دختر دامغانی در آن مشغول به تحصیل هستند.

شهرستان دامغان 2500 نفر فرهنگی شاغل و بازنشسته دارد.

یک دیدگاه

  1. Vote -1 Vote +1حسینی
    گفت:

    آفرین به آموزش و پرورش
    فقط از فرماندار محترم درخواست میکنیم به این اکتفا نکنند و جاذبه گردشگری شهرستان دامغان را خوب به مسافرین معرفی کرده و بتوانند با تورهای ساعتی و اسکان با امکانات ویژه برای شهرستان کسب درآمد کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین خبر ها
دامغان استور
تبلیغات سایت خبری دامغان نیوز
http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg
آمار سایت