درباره ما

« به نام خداوند ياری رسان »

با توکل به خداوند و با هدف اتحاد مردم يک شهر در جهت آباداني بيشتر گام نهاديم در راهي که مي دانستيم پر فراز و نشيب است. پر نشيب و فراز از آن جهت که بايد مردم شهري را با هم متحد مي کرديم و دست دوستي را در ميانشان مي فشرديم که در حين اين که با هم غريب بودند نيازی به با هم بودن احساس نمي کردند. آغاز کرديم به اميد آنکه شهر تاريخي و کهن دامغان جايگاه و شهرت سابق خود را دوباره در ميان شهرهای استان و ايران بازيابد.آغاز کرديم به اميد هم ياری مردمي که فکر مي کرديم بيش از اين کمکمان باشند و پيام دوستي  وآباداني ما را پذيرا باشند.

نمي خواهيم کسي را در اين بي مهری مردم نسبت به شهر خودشان مقصر بدانيم زيرا پيام مان مهر و دوستي است واينکه توانايي هايمان را در جهت بهتر زيستن صرف کنيم نه تباهي آن.از اين رو اگر کم لطفي در اين راه ديديم سعي کرديم و مي کنيم و خواهيم کرد آن را به ديده خير بنگريم.

اولين قدم های سايت جامع خبری شهرستان دامغان در 2 اردیبهشت ماه 13۹۱ با لطف و ياری کساني که مهر و محبتشان و کمک های مادی و معنويشان از خاطرمان نخواهد رفت برداشته شد.

سايت شهرستان دامغان در اردیبهشت سال ۹۱ با حمايت گروهی از جوانان دامغاني راه اندازي شد و با همان حمايت هاي اوليه جوانان دامغاني مستقر در دامغان با گرفتن نيرو و تواني غير قابل وصف کار خود را آغاز کرد.

ان شاالله خداوند به همه کساني که کمک کردند و وقت گران بهايشان را برای سايت خودشان صرف کردند عمری سرشار از خير و برکت عطا فرمايد.

سخن مدیران سایت با تمام دوست داران دامغان

به نام خدا

اینبار آمده ایم که طرحی نو دراندازیم

همواره اعصار و دورانهای مختلف را می توان از جنبه های متفاوتی بررسی نمود و معمول است که با توجه به نوع و زمینهء بررسی، نام های مختلفی بر روی دوران های مختلف می نهند. عصری که در آن قرار داریم نیز از این قضیه مستثنی نیست و با توجه به علوم و موضوعات مختلف نامهای مختلفی را با خود یدک می کشد، و اما از منظر رسانه، نام این عصر، عصر ارتباطات است. ارتباطات علمیست، که با گذر زمان و پیشرفت های علوم مختلف بشری، روز به روز از اهمیت و اعتبار بیشتری برخوردار گردیده و از نشانه ها و مظاهر این اهمیت و اعتبار، توجه بیش از پیش مدیران و دستگاه های مختلف به این مهم است. توجهی که با دایر شدن بخش روابط عمومی، در اکثر موسسات و سازمانها، خود را به ما نشان می دهد.

و اما با توجه به مقدمه ای که ذکر شد، خیلی از اتفاقات و روابط، معنی و مفهوم تازه ای پیدا می کنند. معنا و مفهومی که سبب شد، ما عده ای از جوانان دامغانی که در دل خویش حب و عرق به وطن و زادگاهمان را سالها پروارنده بودیم، با توجه به پیشرفت و توسعه و آبادانی ای که این روزها به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، در جای جای کشور عزیز اسلامیمان شاهد ظهور و بروز آن هستیم، احساس نیاز کرده و دور هم جمع شویم، تا بلکه بتوانیم در این عصر ارتباطات صدایی نو باشیم، در این هیاهوی دنیای بزرگ مجازی. صدایی که بازتاب صدای مردم این دیار قدیمی است. و اما در اینجا جا دارد و ما وظیفه خود می دانیم، که از کلیهء کسانی که پیش از ما در این راه گام نهاده بودند و به نوعی راهگشا گشتند، تشکر و قدر دانی نموده و از طریق همین رسانه با هم عقد اخوتی ببندیم که انشا الله گسستی در آن نباشد. بنا بر این از تمام دوستان عزیز که از طرق مختلف، از قبیل وبلاگها و وبسایت هایشان، گامهای موثری، در راه شناساندن و بیان اخبار و رویدادهای دامغان، در فضای سایبری برداشته و به پیشرفت و اعتلای علمی و فرهنگی دامغان و دامغانی کمک نموده اند و یا سبب تشکیل ائتلاف هایی بین دامغانی های سراسر ایران و جهان گردیده اند تشکر نماییم. به ویژه جا دارد از دوستان عزیز و بزرگوارمان در سایت موقر و معظم “تاریخانه” که به واقع برای ما حکم راهگشا و راهبر را داشته اند، تشکر و قدر دانی نماییم.

و در نهایت امید بسیار داریم که انشاء الله، در کنار کلیه دوستان فعال در فضای سایبری و به خصوص همکاران گران سنگمان در سایت کانون تاریخانه، یک ائتلاف رسانه ای را تشکیل داده، و همه با هم، دست در دست هم نهیم به مهر و دامغان خویش را کنیم آباد.

و نکته ای که در آن شکی نداریم این است که گام در راه نمناکی نهاده ایم و همواره راه های نمناک، حواس جمع عابران را، بیش از پیش می طلبد و شاید کسانی وجود داشته باشند که به هر دلیلی، از این ائتلاف چندان دل خوشی نداشته باشند، از همین رو ممکن است دست به اقداماتی در جهت خدشه دار شدن ائتلاف و هماهنگی شکل گرفته، بین ما دامغانی های حاضر در فضای مجازی بزنند. از همین رو “سایت جامع خبری دامغان نیوز” وظیفه خود می داند که حمایت همه جانبهء خود را از سایت پیشکسوت و راهگشای شهر دامغان، یعنی “تاریخانه” اعلام نموده و در همین جا اعلام می داریم که من بعد از درج و انتشار هر گونه مطلبی در قالب نظرات خوانندگان، که منجر به ضربه خوردن به این ائتلاف و هماهنگی شکل گرفته شود، معذوریم.

به امید دامغانی آباد، انشاء الله

مدیران سایت دامغان نیوز

جدیدترین خبر ها
دامغان استور
تبلیغات سایت خبری دامغان نیوز
http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg
آمار سایت