خط مشی سایت

بسم الله الرحمن الرحیم

“سایت تحلیلی خبری دامغان نیوز”  با هدف ارزشمند تولیداخبار صادقانه ایجاد شده است. اخباری که با ارزشهای اسلامی مطابق بوده و از منویات رهبری پیروی نموده باشد و با اطلاع رسانی درست، بهره ای را که در خور ملت بزرگوار ایران است را به ثمر نشاند. تعبیر غیر از این ، به منظور بیان دیدگاه این سایت سواستفاده تلقی شده و مسلما به اخلاق اسلامی خدشه وارد کرده و رضایت پروردگار را در بر نخواهد داشت.رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای

بنا بر این ضمن تشکر از دوستان و همراهان همیشگی بر خود لازم و واجب می دانیم که جهت تنویر افکار عمومی، مطالبی را که ذیلا آمده به اطلاع عموم خوانندگان عزیز برسانیم.

۱٫ با توجه به اینکه هدف اصلی از تاسیس و راه اندازی “دامغان نیوز” ایجاد اتحاد و همدلی بین هم میهنان و به خصوص همشهریان عزیز دامغانی بوده،  بنا بر این مطالب خروجی این سایت، نمی تواند هیچگونه همسویی و تشابهی با سایت های تفرقه افکن و معلوم الحال داشته باشد،و نخواهد داشت، بنا بر این از طریق همین مطلب، از سایتهای مذکور و اهداف خصمانه ایشان اعلام برائت می نماییم.

۲٫ کلیه پرسنل و مدیران سایت دامغان نیوز افتخار می کنند که در کشور آزاد و اسلامی ایران زندگی می کنند، که به معنای واقعی کلمه، از آزادی بیان حمایت می نماید و با توجه به این بستر آماده، ما نیز بر خویش فرض می دانیم که با نقدهای عالمانه و البته منصافانه، گامی هر چند کوچک، در راه پیشرفت و آبادانی شهر و در پی آن کشور عزیز و اسلامیمان برداریم.

۳٫ مسلما” به این مفتخریم و به خود می بالیم، که رهبر و مقتدایمان،ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله خامنه ای همواره بر نقد منصافانه و درگیر شدن جوانها در مسائل کشور تاکید می نمایند و این تائیدیه و توصیه ی مرجع معظم تقلیدمان، ما را در راهی که در پیش گرفته ایم دلگرم، نموده و عزممان را راسخ تر می نماید.

۴٫ با توجه به اینکه زمان چندانی از تاسیس و راه اندازی این سایت خبری نمی گذرد، بسیار مسرور هستیم که “دامغان نیوز” سایت خبری، تحلیلی، دامغانی های سراسر جهان، تا حدود زیادی جای خود را در بین همشهریان عزیز پیدا نموده و با توجه به باز خورد هایی که از طریق نظرات و دیدگاه های خوانندگان محترم دریافت نموده ایم،مردم مومن و سرفراز دامغان، ارتباط خوبی با رسانه خویش برقرار نموده اند و بی شک این حمایت و پی گیری ها دلگرمی بزرگی برای ما خادمان مردم عزیز و شهید پرور دامغان خواهد بود.

۵٫ همین جا و از طریق همین رسانه از تمام مسئولین و تاثیر گذاران محترم دولتی و غیر دولتی شهرستان دامغان و استان سمنان در صورتی که لازم می دانند در مورد کلیه مطالبی که در این رسانه منتشر و منعکس شده و یا خواهد شد، در قالب های مختلف خبرها و تحلیل ها و یا حتی نظرات و دیدگاه های خوانندگان، پاسخ یا توضیحی ارائه دهند، دعوت به عمل می آوریم تا مطالب خویش را با این رسانه مطرح نموده و بی شک منشر کنندهء پاسخ ها و نظرات این عزیزان بزرگوار و زحمت کش خواهیم بود.

در پایان یک بار دیگر ضمن تاکید بر هدف تاسیس این رسانه، که همانا اعتلای علمی و فرهنگی شهر و کشور عزیزمان می باشد و همواره خود را مقید و ملزم به حرکت در جهت قوانین و دستورات نظام مقدس جمهوری اسلامی دانسته و در این راستا فرمایشات رهبر و مقتدایمان حضرت آیت الله خامنه ای را به عنوان راهنما در نظر داریم، در نهایت بسیار امیدواریم، که نظرات و پیشنهادات شما خوانندگان عزیز، ما را در این راستا کمک و همیاری نماید.

جدیدترین خبر ها
دامغان استور
تبلیغات سایت خبری دامغان نیوز
http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg http://www.damghannews.com/wp-content/uploads/DamghanGraphy94.jpg
آمار سایت